Başa Dön

Kurumsal

Kurumsal

ASR VİNÇ MÜH SAN VE TİC LTD ŞTİ 

Faaliyetlerine 1992 yılında başlamış olan ASR vinç zaman içerisinde kendini geliştirmiş, geçmiş tecrübeleri ve ileri teknolojiyi kullanarak vinç imalatı yapmaya devam etmektedir. 

Üretim alanında, sanayinin ihtiyacı olan (2 ton-100 ton ) a kadar muhtelif kapasitelerde; elektrikli vinç, vinç çeşitleri, monoray vinç, pergel vinç, tavan vinçleri, çift kiriş gezer köprü vinçler, portal vinçler, döner arabalı vinçler, arabalı vinçler, kedili vinçler, köprülü vinçler, raylı vinçler, özel tasarım vinçler olmak üzere dünya standartlarına uygun tecrübeli ekibimizle profesyonel olarak müşterilerine hizmet vermeyi sürdürerek vinç firmaları arasında kalite farkını ortaya koymuştur. Zincirli caraskal, ve uzaktan kumandalı vinçler mevcuttur.

ASR olarak ÇALIŞMA ŞEKLİMİZLE FARK YARATIYORUZ.

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olanı birlikte belirliyor, doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz.Yaptığımız işlerin arkasında duruyor,montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyoruz.Mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil,hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. 


Copyright 2017 Asr Vinç Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından tüm hakları saklıdır.